Budapest I. kerületi
PETŐFI SÁNDOR GIMNÁZIUM
„Fejlődni a kultúrában, biztonságban, szabadon.”

Petőfisek a Nobel-díjas fizikussal

 
2024. márciusában és májusában diákjaink részt vettek Krausz Ferenc Nobel díjas fizikus programjain. 
Márciusban a Szent-István teremben két diákunk - Bonyhády Csaba és Lázás Apolló - rövid beszélhetésen is részt vehetett. A találkozásról és a Szent István terem különleges atmoszférájáról a fotókon kívül rövid videó is készült Youtube videó is készült.
 
Krausz Ferenc fizikus május 11-én  a BME-n tartott előadást. Ezen az eseményen iskolánkból hat diák és egy tanár vett részt nagy lelkesedéssel. Harmadik képünkön a jókedvű Krausz Ferenc és Pásztor Márk 10.b osztályos tanuló látható.
 

https://fb.watch/s5_yjeRKwR/

 

 

 

« vissza
Oldal tetejére

Kapcsolat

Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium

Cím: 1013 Budapest, Attila út 43.

Tel/fax: +36 1 375-7736

Email: admin@petofigimi.hu

OM kód: 035218
Telephelyikód: 001
Tankerületi pénzügyi azonosító: BO 0201

bővebben »

Térkép


Petőfi Sándor Gimnázium